Iskolavezetés

Lászlóné Kovács Márta

intézményvezető

06-30/972-3472

degiskola130@gmail.com

 

Sósfalviné Horváth Erzsébet

intézményvezető-helyettes

06-30/946-2801

degiskola130@gmail.com

 

 

Pedagógusok

 

Horváth Zsuzsanna – gyógypedagógus

Imre Bálintné – tanító

Kiss Angelika – angol nyelv

Lakné Pörös Márta – történelem

Marekkelné Kovács Judit – tanító, matematika

Panyi Éva – tanító

Papné Kokas Karolina Tünde – földrajz, biológia, rajz

Rohonczi Éva Mónika – tanító

Rohonczi Józsefné – tanító

Schmuckné Kozma Szilvia – tagintézmény vezető, informatika

Tóth Klára Kinga – tanító

Tóthné Sötét Andrea – kémia (óraadó)

Tölösi József János – ének (óraadó)

Zádori Józsefné – tanító

 

Technikai munkatársak

 

Leposa Rita

iskolatitkár

06-20/311-0331

iskolatitkar@drkovacs-deg.sulinet.hu

 

Boda Béla

karbantartó

 

Nagy Erika

Zámbó Józsefné

 

 

 

 

 

 

Osztályok

 

1.      osztály

 

Osztályfőnök: Tóth Klára Kinga

 

Borbély Norbert Zalán

DzsajaMerediszZsaklin

Gárdonyi Áron

Horváth Laura

Horváth Máté

Horváth Péter

IllésVendel

Kátai Kevin

Katona Johanna Sára

Koszorus Dávid

Nagy Barbara

Németh Iván Imre

Németh Vince

PiukovicsAisa Arabella

Porvázsnyik Bence

Vida Tamás

 

2.a osztály

 

          Osztályfőnök: Rohonczi Józsefné

 

Jakab Gorán Attila

Kovács Levente Máté

Mészáros Péter

Molnár Kamilla

Oroszi Levente

Pénzes Amanda Gréta

Peresztegi Zsófia

RudniczaiMáté

SiákBence

Somogyi Rozália

Szanyi Panka

Tarácski Petra

 

 

2. b osztály

 

   Osztályfőnök: Zádori Józsefné

 

   Bagó Dominika Ramóna

Benke Ferenc János

Erős Viktória

Galló Dániel Norbert

Gulyás Fanni

Ihász Dorina

Jobbágy Zsombor

Katona Kristóf Márk

Mózes Klaudia

Pápai Péter Zsigmond

Simon Máté Gergő

Sörös Ádám

Szabó Ivett

Vinczellér Ferenc

 

       3. osztály

 

          Osztályfőnök: Imre Bálintné

         

          Dénes Máté

Dzsaja Martin Dáriusz

Farkas Anna

Farkas Martin

Gárdonyi Dániel

Juhász Nóra Edina

Káplár Csenge Anna

Kátai Dominik

Katona Krisztián

Kiss Balázs Ádám

Koszorus Roland

Kovács Regina

Kövér Alexandra Luca

Lorbert Loretta

Molnár Máté

Pálfi Kitti

Porvázsnyik Fanni Rebeka

Sári Dominika Ninetta

Somogyi Hanna

Takács Laura Ildikó

Tóth Mitrill

 

4. osztály

 

Osztályfőnök: Rohonczi Éva Mónika

 

Borbély Dóra Anna

Farkas Tibor

Illés Johanna

Jakab Balázs Bendegúz

Maráczi Blanka Julianna

Márta Gergő

Molnár Lora

Paskó Sára Dorina

Peresztegi Szilárd

Piukovics Gabriella

Somogyi Jázmin

Somogyi Ketrin

Sörös Bence

Tarácski Vanda

Tereny Noel

Varga Kira

Verbóczki Donald Mátyás

 

 

5. osztály

 

Osztályfőnök: Kiss Angelika

 

Beke Dávid

Bencze Nóra

Erős Zoltán

Farkas Petra

Gárdonyi Zsófia

Illés Dóra

Juhász Bálint

Kotsis Mercédesz Naomi

Németh Levente

Pap Krisztián

Pap Laura

Puha Mónika

Rituper Dávid

Sebestyén Dominik

Sötét Milán

 

 

6. osztály

 

Osztályfőnök: Marekkelné Kovács Judit

 

Fehér Ferenc

Gulyás Titusz

Harangozó János Gyula

Horváth Balázs Endre

Homok László

Horváth Máté

Lakatos Piroska

Oroszi Fanni

Peller Dezső

Sörös Rómeó

Steigervald László Zsolt

Takács Dominik István

Tarácski Fruzsina

Tulok Viktória

 

 

7. osztály

 

Osztályfőnök: Lakné Pörös Márta

 

Bacsi Dávid

Baki Krisztina

Borbély Dorina

Csillag Sándor Máté

Diószegi Kornélia

Fehér Eszter

Horváth Bianka

Horváth János József

Horváth Krisztián

Horáth Szandra

Kaszab Katalin

Molnár Doroti

Müller Dániel

Sáfrány Laura Zsófia

Takács Árpád

Tóth Virág Tünde

Varga Sándor

Vas Mónika

 

8. osztály

 

Osztályfőnök: Papné Kokas Karolina Tünde

 

 

Arany Mária Zsuzsanna

Baranyai Natália

Boda Boglárka

Bruck Adrien Veronika

Farkas Mónika

Kizlinger Zalán

Koszorús Csanád Ádám

Lázok Viktor

Marekkel Zoltán

Marton Annamária

Pálfi Viktória

Panyi Mónika Anna

Szabó Márk Máté

Takács Alexandra

Tóth Emese

Verbóczki Johanna